Ако наидете на цртан филм емисии или филмови базирани на Пајо Паторот и неговите пријатели интересни, развлечен патка е е само игра за вас. Оваа пет ролна слот игра е поставена во позадината на анимирани езерото со убава лотос цветови. Вие исто така може да се забележи е смешно малку жаба на рампа трепне очите. На музика во заднина е убаво џез број што оди добро со темата. Можете да ја играат оваа игра на џекпот слотови сајт со износот на обложување помеѓу 0,25 £ и £ 250 на вртење. Овој избор го прави идеална игра за играчи со различни барања буџет.

За инвеститорот на развлечен патка

Jackpot Slots Site

Оваа смешна цртан филм тематските слот игра беше развиен од страна NetEnt, иновативна творец онлајн казино игри. Тие имаат големо искуство се протега две децении со експертиза во сите видови на игри технологија. Нивните игри се борци за разни современи мобилни уреди, освен од вашиот компјутерски системи.

За играта

Прегледот на играта нуди шарени изглед со атрактивен цртан филм стил симболи. Можеш да ја играат оваа игра на џекпот слотови сајт со своите анимирани симболи. Постојат четири различни цртан филм патки се проектира како семејство од четири. Еден татко, мајка и нивните два сина и татко ќе плаќаат најмногу на 400 пати на акциите на пет од еден вид. J, П, А и К на карти за играње се појавуваат во скршени лушпи од јајца и тие се симболи ниска вредност. Постојат две бонус симболи претставена од страна на пате и бонус симбол на слободен врти.

Best Slots Payouts
  • Диви Експанзија: На пате е дива симбол на оваа игра и навлаки за сите со исклучок на слободен врти бонус симбол. Кога ќе ја играат оваа игра на џекпот слотови сајт ќе забележите дивината се проширува за да се покријат ролна. Ова се случува кога таа се појавува меѓу добитна комбинација, создавање на дополнителни комбинации. Повеќе диви симболи резултира со големи и мега победи со големина на монета над 5000.
  • Слободен врти Карактеристики: Симболот на слободен врти бонус е втора карактеристика на играта. Кога ќе се игра оваа игра во која било џекпот слотови сајт, три или повеќе слободен спин симболи предизвика бонус ниво. Тука постојат пет различни карактеристики бонус и да се случајно доделени некој. Содржат карактеристики како мултипликатор, отстранување симбол, колосална диви, двојна функција и случајни диви. Можете, исто така, се доделуваат бесплатни врти на возраст меѓу шест и петнаесет.

резиме

Jackpot Slots Site

Ова е една од најпознатите забавни Слот за игри ќе може да игра на џекпот слотови сајт. Со различни бонуси, лесно може да се очекува да победи убав награди по неколку среќа врти.